تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کتاب راهنماي اجرا و بهره برداري از شبکه هاي توزيع نیروی برق

  با سلام

  پس از سه سال تلاش بی وقفه بنده و همکاران محترم سرانجام تخصصی ترین کتاب در زمینه توزیع و انتقال برق به چاپ رسید. برنامه ریزی جهت ترجمه کتاب "راهنمای اجرا و بهره برداری از شبکه های توزیع نیروی برق" به عنوان یک فعالیت علمی - پژوهشی از سه سال پیش آغاز گردید. پس از تشکیل گروه ترجمه بر اساس تخصص و توانمندی در ترجمه هر مبحث، با بیش از 7000 نفر ساعت کار کارشناسی، ترجمه، ویرایش، تهیه شکلها، صفحه آرایی و …، کتاب پیش روی شما آماده ارائه به دانشجویان و علاقمندان به صنعت برق کشور گردید. کتاب "راهنمای اجرا و بهره برداری از شبکه های توزیع نیروی برق" ترجمه ویرایش دوازدهم کتاب "The Lineman's and Cableman's Handbook" نوشته توماس شومیکر و جیمز مک از انتشارات مک گروهیل می باشد.

  به باور مترجمان، کتاب حاضر یکی از کتابهای سودمند و نسبتا جامعی است که با توجه به تجربه چندین ساله نویسندگان آن به رشته تحریر در آمده و می تواند تا حدود زیادی کمبود کتابهای تخصصی در زمینه شبکه های توزیع نیروی برق را در ایران بر طرف نماید. چاپ اول این کتاب در سال 1928 صورت پذیرفت. ترجمه پیش روی شما دوازدهمین و آخرین ویرایش کتاب "راهنمای اجرا و بهره برداری از شبکه های توزیع نیروی برق" می باشد که در سال 2011 به چاپ رسیده است. ویرایش و چاپ متعدد کتاب مذکور خود نشان از استقبال گسترده از آن در دنیا در طی سالهای گذشته دارد. دامنه استفاده از این کتاب شامل مهندسان برق، پرسنل شرکتهای توزیع نیروی برق، شرکتهای برق منطقه ای، سیمبانان، پرسنل شرکتهای پیمانکاری و مشاور، ناظران و محققان می باشد. این کتاب همچنین به عنوان یک مرجع درسی برای دانشجویان رشته مهندسی برق قابل استفاده می باشد. از 50 فصل این کتاب، یازده فصل به مفاهیم پایه و سیستمهای قدرت الکتریکی، 31 فصل به احداث و نگهداری از شبکه های هوایی و زمینی توزیع و انتقال، 7 فصل به مسائل ایمنی و 1 فصل به تمرین و پرسش اختصاص یافته است. با توجه به محتوای کتاب، بسیاری از مباحث بخش توزیع با بخش انتقال نیز هم پوشانی دارد و برای علاقمندان به آن قسمت از سیستم قدرت نیز قابل استفاده می باشد. این کتاب در 1170 صفحه و به صورت رنگی چاپ شده است.

  روشهای بیان شده در کتاب معمولا روشهای فراگیری است که توسط شرکتهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در کنار بیان روش، علت و نحوه اجرا نیز به طور کامل توضیح داده شده است تا خواننده متوجه باشد علت انجام فرآیند بدین روش چیست. به مبحث ایمنی در این کتاب اهمیت بسزایی داده شده است. مسلما شناخت روشهای رعایت اصول ایمنی در شرکتهای گوناگون بسیار به درک بهتر اصول ایمنی کمک خواهد کرد.

  تمام موضوعات کتاب در ویرایش دوازدهم بر اساس جدیدترین تجهیزات، روشها و دستورالعملها تدوین شده اند. سعی شده است که بیان کتاب آسان و قابل فهم باشد. شکلهای زیاد و متنوعی برای درک و فهم بهتر ارائه شده است. شکلها در بیان جزئیات بسیار کمک کننده بوده و بعضی از آنها منحصرا برای این ویرایش در نظر گرفته شده اند.  با توجه به سیاه و سفید بودن عکسهای کتاب لاتین، تمامی عکسهای کتاب به صورت رنگی تهیه شده اند تا خواننده درک بهتری نسبت به موضوع پیدا نماید.

  قیمت خرید کتاب 120 هزار تومان می باشد که با تخفیف 50 درصد معادل با 60 هزار تومان قابل پرداخت می باشد.

  جهت دریافت کتاب می توانید به دو طریق اقدام فرمایید.

  1- واریز از طریق کارت به کارت به شماره کارت 5859831024672460 به نام آقای حسین عطایی بانک تجارت

  2- واریز به شماره حساب بانکی به شماره 5712070929 بانک تجارت شعبه آزادی به نام شرکت توزیع نیروی برق شیراز

  پس از واریز می توانید کد پیگیری، زمان و تاریخ واریز را به همراه نام و نام خانوادگی، آدرس دقیق پستی و کد پستی به ایمیل Raeszadeh@yahoo.com ارسال نمایید.

  شایان ذکر است هزینه های ارسال به صورت پستی بر عهده شرکت توزیع نیروی برق شیراز می باشد.

  دانلود فهرست مطالب

   


  این مطلب تا کنون 109 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 15 ارديبهشت 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 27 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :159345
 • بازدید امروز :125632
 • بازدید داخلی :9218
 • کاربران حاضر :213
 • رباتهای جستجوگر:374
 • همه حاضرین :587

تگ های برتر